Wysoki Zamek
Tamten Lwów
 
Regulamin

1. Właścicielem sklepu jest Wydawnictwo Wysoki Zamek Iwona Tokarska.

Adres do korespondencji:
Wydawnictwo Wysoki Zamek
ul. Dzielskiego 2/ lok. 225
31-420 Kraków

info@wysokizamek.com.pl
 

2.  Zasady składania zamówień

a. Zakupów w sklepie serwisu www.wysokizamek.com.pl mogą dokonywać tylko zarejestrowani klienci. W formularzu rejestracji należy podać obowiązkowo:
imię i nazwisko, dokładny adres, telefon oraz e-mail.

b. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest zgodą kupującego na przetwarzanie jego danych osobowych (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.) oraz na wystawianie faktury bez podpisu kupującego. Dostęp do danych osobowych kupującego ma jedynie administrator sklepu i nie są one przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom. 
Kupującemu przysługuje prawo weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie.
 

3. Ceny podane na stronie www.wysokizamek.com.pl to ceny detaliczne brutto w złotych polskich.

4. Wystawiamy faktury. Prosimy o przesłanie prośby o fakturę oraz informacji z danymi do faktury na adres: biuro@wysokizamek.com.pl lub w uwagach w zamówieniu.


4. Zasady dostawy zamówień

a. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu  otrzymania przez Wydawnictwo Wysoki Zamek  płatności za zamówione przedmioty (informacja mailowa do Wydawnictwa ze strony www.platnosci.pl lub przelew bezpośrednio na konto Wydawnictwa).

b. Zakupiony produkt jest dostarczony kupującemu przez Pocztę Polską pod wskazany w zamówieniu adres. Termin dostarczenia liczy się od momentu przekazania do placówki Poczty Polskiej i zależy od wyboru opcji przez zamawiającego (list ekonomiczny / list priorytetowy) oraz od realizacji usługi przez Pocztę Polską. 


c. Koszty wysyłki ponosi kupujący, który wybiera jedną z trzech opcji:  list polecony ekonomiczny, list polecony priorytet, odbiór osobisty. 
Przesyłka Pocztą Polską na terenie kraju wynosi:

  • listem poleconym ekonomicznym 8 zł
  • listem poleconym priorytetem  10 zł
  • odbiór osobisty 0 zł 
  • w przypadku zakupu gry planszowej możliwe są poniższe formy wysyłki:
    paczka ekonomiczna 14 zł
    paczka priorytetowa 15 zł
    przesyłka kurierska 15 zł

W przypadku wysyłki zagranicznej, prosimy o kontakt ze sklepem (info@wysokizamek.com.pl) w celu ustalenia kosztów przesyłki.

d. Możliwy jest odbiór osobisty zamówionego towaru w siedzibie Wydawnictwa Wysoki Zamek, ul. Dzielskiego 2 / ok. 225, 31-420 Kraków, 2 piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. 

e. Przy zakupach o wartości powyżej 100 zł koszty wysyłki ponosi sklep. Przesyłka wysyłana jest wówczas listem poleconym ekonomicznym lub paczką ekonomiczną.

f. W przypadku braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o zmianie terminu realizacji zamówienia.

5. Formy płatności
Możliwe są dwa sposoby płatności:

a. płatność odebrana jest w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym przez www.platnosci.pl

b. przedpłata - płatność przelewem na nasze konto. W tytule należy podać dokładny adres wysyłkowy z numerem telefonu lub e-mailem oraz tytuł zamówionej książki. Należy pamiętać, aby doliczyć koszt przesyłki (patrz wyżej). Jeśli nie zostanie on uwzględniony, sklep skontaktuje się z kupującym i poinformuje go o dopłacie. Jeśli kupujący nie zostawił numeru telefonu bądź e-maila sklep czeka 2 tygodnie na informację od klienta, a następnie wysyła pocztą na wskazany adres prośbę o dopłatę.

Numer rachunku bankowego Wydawnictwa Wysoki Zamek
97 1050 1445 1000 0090 7463 7068. 

6. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej zakupionego towaru lub gdy został uszkodzony w trakcie przesyłki należy go odesłać. Produkt wymienimy na pełnowartościowy lub zaproponujemy wybór innych towarów albo zwrócimy pieniądze.

7. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 10 dni licząc od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym (zapieczętowanym). Koszt wysyłki zwrotnej ponosi kupujący. Towar powinien zostać wysłany na adres:

Wydawnictwo Wysoki Zamek
ul. Dzielskiego 2/ lok. 225
31-420 Kraków

7. Przesyłki wysyłane na koszt naszego sklepu nie będą odbierane.


szukaj
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
szukaj
Login (e-mail):
 
Hasło:
 
 
Jeśli nie masz jeszcze konta w naszej ksiegarni ZAREJESTRUJ SIĘ
szukaj
szukaj
cena:
59,00 zł
44,90 zł
 
 
cena:
34,90 zł
29,90 zł
 
 
cena:
32,90 zł
24,90 zł
 
 
szukaj
 
Regulamin | O wydawnictwie | Kontakt
Copyright © Wydawnictwo Wysoki Zamek