Dane osobowe udostępnione administratorowi danych są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). 
Wydawnictwo Wysoki Zamek, jest administratorem bazy danych osobowych.  
Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia swoich danych osobowych z bazy 

Udostępniający zobowiązany jest do rzetelnego podawania swoich danych osobowych.
Regulamin:
1. Właścicielem sklepu jest Wydawnictwo Wysoki Zamek Iwona Tokarska.

Adres do korespondencji:
Wydawnictwo Wysoki Zamek
ul. Dzielskiego 2/ lok. 225
31-420 Kraków

info@wysokizamek.com.pl
 

2.  Zasady składania zamówień

a. Zakupów w sklepie serwisu www.wysokizamek.com.pl mogą dokonywać tylko zarejestrowani klienci. W formularzu rejestracji należy podać obowiązkowo:
imię i nazwisko, dokładny adres, telefon oraz e-mail.

b. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest zgodą kupującego na przetwarzanie jego danych osobowych (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.) oraz na wystawianie faktury bez podpisu kupującego. Dostęp do danych osobowych kupującego ma jedynie administrator sklepu i nie są one przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.
Kupującemu przysługuje prawo weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie.
 

3. Ceny podane na stronie www.wysokizamek.com.pl to ceny detaliczne brutto w złotych polskich.

4. Wystawiamy faktury. W trakcie składania zamówienia należy wypełnić odpowiednią rubrykę.

5. Zasady dostawy zamówień

a. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu  otrzymania przez Wydawnictwo Wysoki Zamek  płatności za zamówione przedmioty (informacja mailowa do Wydawnictwa ze strony PAYU lub przelew bezpośrednio na konto Wydawnictwa).

b. Zakupiony produkt jest dostarczony kupującemu przez Pocztę Polską  lub firmę kuierską pod wskazany w zamówieniu adres. Termin dostarczenia liczy się od momentu przekazania kurierowi lub placówce Poczty Polskiej i zależy od wyboru opcji przez zamawiającego (paczka lekonomiczna / priorytetowa) oraz od realizacji usługi przez Pocztę Polską, czy firmę kurierską.


c. Koszty wysyłki
 

Odbiór osobisty   0.00 zł

Paczkomat (1-2 dni robocze)   11.90 zł

Przesyłka kurierska (1-2 dni robocze)   14.90 zł

Paczka pocztowa priorytetowa (1-3 dni robocze) 15.90 zł
 
W przypadku wysyłki zagranicznej, prosimy o kontakt ze sklepem (info@wysokizamek.com.pl) w celu ustalenia kosztów przesyłki.

d. Możliwy jest odbiór osobisty zamówionego towaru w siedzibie Wydawnictwa Wysoki Zamek, ul. Dzielskiego 2/ pok. 225, 31-420 Kraków, 2 piętro.

Prosimy o kontakt w sprawie odbioru osobistego (e-mail: redakcja@wysokizamek.com.pl).

Zwykle jesteśmy od pn.-pt. od 8.00 do 15.00.

Możemy też książkę zostawić w portierni naszego budynku (odbiór do godz. 19.00).


e. Przy zakupach o wartości powyżej 120 zł koszty wysyłki ponosi sklep.

f. W przypadku braku towaru w magazynie kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o zmianie terminu realizacji zamówienia.

6. Formy płatności
Możliwe są dwa sposoby płatności:


a. płatność odebrana jest w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym przez PAYU

b. przedpłata na konto - płatność przelewem na nasze konto. W tytule należy podać dokładny adres wysyłkowy z numerem telefonu lub e-mailem oraz tytuł zamówionej książki. Należy pamiętać, aby doliczyć koszt przesyłki (patrz wyżej). Jeśli nie zostanie on uwzględniony, sklep skontaktuje się z kupującym i poinformuje go o dopłacie. Jeśli kupujący nie zostawił numeru telefonu bądź e-maila sklep czeka 2 tygodnie na informację od klienta, a następnie wysyła pocztą na wskazany adres prośbę o dopłatę.

Numer rachunku bankowego Wydawnictwa Wysoki Zamek
54 1140 2004 00003602 8095 6493

7. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej zakupionego towaru lub gdy został uszkodzony w trakcie przesyłki należy go odesłać. Produkt wymienimy na pełnowartościowy lub zaproponujemy wybór innych towarów albo zwrócimy pieniądze.

8. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 10 dni licząc od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym (zapieczętowanym). Koszt wysyłki zwrotnej ponosi kupujący. Towar powinien zostać wysłany na adres:

Wydawnictwo Wysoki Zamek
ul. Dzielskiego 2/ lok. 225
31-420 Kraków

Odstąpienie od umowy kupna nie dotyczy zakupu ebooków.

9. Przesyłki wysyłane na koszt naszego sklepu nie będą odbierane.


 
 Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługujących mi prawach i obowiązkach dotyczących przetwarzania moich danych osobowych. 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę :

Wysoki Zamek

Oświadczam iż zapoznałam(em) się z regulaminem sklepu internetowego, który akceptuję i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
 
ZAREJESTRUJ
 
Regulamin       O wydawnictwie       Księgarnia       Kontakt       Polityka cookies       Polityka prywatności